FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Czym jest FerBuy ?

FerBuy w najprostszych słowach to system internetowych płatności odroczonych. Pozwala Ci najpierw sprawdzić produkt, a zapłacić za niego później. Dzięki FerBuy kupujesz szybko i bezpiecznie, nie podając numeru karty kredytowej. Wyobraź sobie sytuację: widzisz w sklepie interesujący Cię produkt w promocyjnej cenie, ale wypłatę dostaniesz dopiero za tydzień ? FerBuy pozwala ci dokonać zakupu od razu i zapłacić później.

Ile płacę za skorzystanie z FerBuy ?

Jeśli dokonasz zakupu i uregulujesz płatność do 14 dni, FerBuy jest całkowicie darmowy. Po tym okresie możesz rozłożyć swoją płatność na raty, które wiążą się z dodatkowymi opłatami. Chcesz być na bieżąco ? Sprawdź nasz profil na facebooku https://www.facebook.com/ferbuypolska

Co się dzieje w przypadku zwrotu towaru ?

Jeśli chcesz zwrócić swój produkt, skontaktuj się ze sklepem internetowym, w którym dokonałeś zakupu. Jeśli jeszcze nie zapłaciłeś za zamówienie a sklep przyjął Twój zwrot- nie musisz robić nic więcej :) Jeśli jednak zapłaciłeś za swoje zamówienie, FerBuy po otrzymaniu informacji od sklepu internetowego o przyjęciu zwrotu, przeleje Ci należność na Twój rachunek bankowy.

Skąd mam mieć pewność, że nikt inny nie będzie kupował korzystając z mojego konta?

Wszystkie zakupy dokonane przy wykorzystaniu twoich danych osobowych są dostarczane na twój adres domowy – kurier sprawdza zgodność danych nabywcy z danymi odbiorcy. W ten sposób wiemy, że zakupu dokonała właściwa osoba. Ponadto w chwili zakupu wysyłamy list potwierdzający zakup na podany adres poczty elektronicznej oraz SMS na twój telefon komórkowy.